KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 9478176
nr 947 8176
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Collage, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), signerad. a tergo -05'Raging bull l', 120x40
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 mars 2015
kl 19:05:16
8/3 09:55:57
9/3 13:26:45